Neztrácejte už ani minutu romantickým sněním o lepší práci, dokud se nenaučíte praktický postup, jak si svůj job snů vytvoříte & jakou svoji unikátní hodnotu nabídnete světu.

Design Your Dream Job

čtyřhodinový prezenční workshop + online follow up

Praha 29. 6. 2023, 09:00–13:30 hod., čtvrtek

00 00 00 00

Přijď’te si poskládat svůj unikátní “talent stack”  vytvořte si osobní jedinečnou  nabídku.

  • Je to workshop – dílna s osobní účastí. Nebudete se školit, budete makat.
  • Nebudete v tom sami a můžete se inspirovat záměry a odhodláním dalších účastníků – tvůrců uplatnění snů.
  • Po tomto fyzickém setkání budete samostatně pracovat nějakou dobu na vlastních úkolech.
  • Poté vás pozvu na dva zoomy ve formě tzv. “kliniky” a skupinového koučinku.
  • Během následující dvou týdnů po workshopu budete dostávat  inspirativní podněty. 
  • Užijete si bezpečné a otevřené prostředí s lidmi, kteří chtějí tvořit. 

Komu je workshop určen a jak jej prakticky využijete:

 

Skupina 1:   Zkušení pracovníci ve věku 50+ aneb “lidé na křižovatce”. Mají bohaté zkušenosti, chuť a příležitost se pustit do nových výzev podle svého gusta.

Skupina 2:   Tito účastníci chtějí posunout a vylepšit svou kariéru v rámci stávající organizace. Rozhodli se vyjasnit si svůj směr a připravit se na vyjednávání o nových možnostech a podmínkách. Již nechtějí zůstávat stranou.

Skupina 3:   Sice nejsou pod tlakem, ale jsou si vědomi, že pocit pohody je dočasný. Mají otevřené oči a mysl, sledují trendy a investují do svého osobního rozvoje a budoucího uplatnění. Hrají dlouhodobou hru.

Skupina 4:   Tito účastníci ztratili zaměstnání a hledají nové možnosti uplatnění. Potřebují se rychle zorientovat, znovu oživit svou hodnotu a stabilizovat si příjmy. Musí aktivně reagovat na příležitosti a konkurenci a zároveň  nepřistoupit pod tlakem na nepromyšlené kompromisy.

Skupina 5:   Lidé, kteří sami sebe průběžně celý život inovují a pečují o svou kariéru, využijí tento workshop k získání nových poznatků a dovedností.

Skupina 6:   Tito lidé zaměstnávají sami sebe a jsou na volné noze nebo pracují jako podnikatelé, poradci, koučové atd. Potřebují aktualizovat svou nabídku, aby získali zakázky “snů” a byli naprosto transparentní a předvídatelní + usnadnili klientům od nich kupovat skutečnou hodnotu. 

Na workshopu probereme pro každou skupinu trochu odlišnou implementační cestu.

Pro všechny skupiny však bude workshop startovním blokem  celoživotního procesu osobní inovace a reinvence.

Osnova workshopu:

Zmapujete a poskládáte si svůj zásobník talentů a dovedností tzv "talent stack" tak, abyste měli nabito pro různé příležitosti na léta dopředu.

Vyzkoušíte si postupy "mix&match" aneb jak kombinovat a sladit různé dovednosti a přednosti v unikátní osobní nabídku. Ukážu vám recepturu, jak to namíchat. Otevře vám to oči a netušené možnosti.

Protože vaši unikátní kombinaci si postavíte na faktech, reálných zkušenostech a důkazech, vaše vnitřní sebejistota a odhodlání vystřelí přirozeně nahoru. Vaše asertivita a přesvědčivost vzroste.

Vytvoříte si první hrubou verzi vašeho dream jobu - základní obrysy , které vám poslouží jako kompas, ze kterého neslevíte.

Uděláte si seznam požadavků na svět kolem sebe - co naprosto jasně chcete a co musí rychle pryč. Je to základ pro vaše vyjednávání.

Zaujmete jasný postoj ke své práci snů. Ne jako uchazeč, ale jako tvůrce, hráč či bojovník, který je připraven si prosadit svoje zájmy.

Probereme běžná rizika, na která si dát pozor + odhadneme překážky a obavy, které by nás mohly zastavit či pozdržet. Posílíme svoji odvahu to ustát a dotáhnout do konce.

Začneme s objevováním zlatých nugget - naší zjevné i skryté hodnoty, kterou sebevědomě nabídnete na trhu za správnou cenu.

S čerstvým vhledem se kvalifikovaně se rozhodnete, jestli se pustíte do hry naplno a nekompromisně a rezolutně vezmete svůj život do vlastních rukou, nebo se vrátíte na tribunu jako divák.

Vyzkoušejte, jak se pro vás sníží cena za účast, 
když při registraci zadáte slevový kupón: 

DREAMJOB

Jakmile se rozhodnete stát se základní hybnou silou ve svém životě, celá vaše hra se okamžitě změní.

Programem vás provede Evžen Cekota